Модернізація робототехнічного комплексу, частина 1 - відео ― Интернет-магазин сварочных приспособлений и аксессуаров osnastka.kiev.ua
(044) 593-85-38
(096) 953-41-53
Русский  Українська 
Модернізовано конструкцію монтажних плит зварювальних столів BuildPro!

удвічі збільшено термін експлуатації
Каталог
Поиск

Блог / Новости RSS 2.0

Модернізація робототехнічного комплексу, частина 1 - відео

В липні 2017 р. спеціалістами КБ Роботікс Інженерія ™ виконано модернізацію зварювального робототехнічного комплексу Panasonic G2 в м. Красилів.

До РТК додано контролер зовнішніх вісей та програмований обертач Panadice-200. Також, виготовлено нову оснастку для обертача: рама та збирально-зварювальні кондуктори для автоматичної зварки кутових елементів труб та кранів.

Відносна складність роботи полягала в тому, що цей РТК належить до другого покоління зварювальних роботів Panasonic, які вже знято з виробництва. Рік запуску цього РТК в експлуатацію - 2009. Але, завдяки технологічній досконалості робототехніки Panasonic, все відбулося досить легко.

Гадаємо, не багато компаній-системних інтеграторів робототехніки можуть похизуватися можливістю робити модернізації старих РТК. Це пов'язано із тим, що більшість виробників роботів обмежують можливості контролерів своїх роботів, щоб унеможливити подальшу модернізацію та примусити клієнта платити за нове обладнання.

На щастя, це не стосується роботів Panasonic. Підключення та настройка нового обладнання до старої системи зайняло декілька годин.

На цьому відео показано синхронізовані рухи зварювального робота та програмованого обертача Panasonic в тестовому режимі без зварювання. Синхронізація виконується автоматично, завдяки програмному забезпеченню Panasonic. Програмісту потрібно лише задати точки розташування пальника робота відносно деталей та виставити швидкість зварки. Всі розрахунки синхронних рухів робота та обертача автоматично виконує контролер робота Panasonic.

Щоб побачити зварку цих вузлів, дивіться наступні відео.

Приємного перегляду!

© КБ Роботікс Інженерія ™, 2017

Робототехніка: http://www.robotics.kiev.ua
Промислова оснастка: http://www.osnastka.kiev.ua


(пусто)
 
Блог / Новости
Голосование
Сварочный стол: что лучше, купить готовый универсальный стапель, или сделать стол сварщика своими руками?


© Интернет-магазин сварочных приспособлений и аксессуаров osnastka.kiev.ua.